dla osób ceniących spokój i piękno natury … To jedyne tak nastrojowe miejsce w Zatorze...

Tramonto Apartments Zator

dla osób ceniących spokój i piękno natury …
To jedyne tak nastrojowe miejsce w Zatorze...

Tramonto Apartments Zator

Tramonto Apartaments Zator to nowe miejsce na mapie noclegowej Zatora!

… a po intensywnym dniu pełnym wrażeń w pobliskim Parku Rozrywki- Energylandia lub Parku Rodzinnym Zatorland zapraszamy Państwa z całą rodziną do Tramonto Apartments, gdzie zrelaksują się Państwo przy najpiękniejszym zachodzie słońca … gwarantujemy niezapomniany pobyt.

Nasz obiekt położony jest zaledwie 1,5 km od największego Parku Rozrywki w Polsce – Energylandia, a około 5 km od Rodzinnego Parku Rozrywki Zatorland w Zatorze.

Tramonto Apartments zlokalizowane jest w przepięknych okolicach Doliny Karpia, która należy do obszaru Natura 2000. Urokliwe stawy oraz las zachęcają do regeneracyjnych spacerów.  Miłośnicy jazdy na rowerze znajdą  również atrakcyjne trasy rowerowe.

Mówimy w języku angielskim i niemieckim!

tramon
jest wiele powodów by nas wybrać

Dlaczego my

36 miejsc noclegowych

W naszej ofercie znajdą Państwo 8 komfortowo wyposażonych apartamentów. Cztery z nich to apartamenty typu grande dwupokojowe dla 2-5 osób, które są idealne dla rodzin z dziećmi. Cztery pozostałe to apartamenty typu standard, które są przeznaczone dla 2-3 osób.

Wygodne i przytulne apartamenty

Każdy z apartamentów jest klimatyzowany, posiada własną łazienkę, aneks kuchenny oraz taras z widokiem na nasz urokliwy staw.  Dodatkowo w każdym pokoju znajdą Państwo: tv, wodę, kawę i herbatę, kosmetyki hotelowe, suszarkę, komplet ręczników, koc. Dysponujemy dodatkowymi, mobilnymi łóżkami, łóżeczkami turystycznymi oraz krzesełkami do karmienia mniejszych dzieci.

Udogodnienia dla naszych gości

Na terenie naszego obiektu znajduje się również recepcja z możliwością zakupu biletów do Parku Rozrywki Energylandia w promocyjnych cenach, bezpłatny parking, monitoring, bezpłatne wifi,  system alarmowy, plac zabaw dla dzieci oraz mini bawialnia, grill, ogród. W recepcji można również zamówić śniadanie w formie bufetu -  za dodatkową opłatą.

Akceptujemy pobyt zwierząt

Akceptujemy również pobyt zwierząt -  za dodatkową opłatą.

Jeśli wybiorą Państwo noclegi w Tramonto, gwarantujemy Państwu cudowny pobyt z niebywałą przyrodą w tle.

Zarezerwuj swój nocleg!

+(48) 733 801 301