dla osób ceniących spokój i piękno natury

Tramonto Apartments Zator

dla osób ceniących spokój i piękno natury …
To jedyne tak nastrojowe miejsce w Zatorze...

Tramonto Apartments Zator

Tramonto Apartaments Zator to nowe miejsce na mapie noclegowej Zatora!

Po intensywnym dniu pełnym wrażeń w pobliskim Parku Rozrywki- Energylandia lub Parku Rodzinnym Zatorland zapraszamy Państwa z całą rodziną do Tramonto Apartments, gdzie zrelaksują się Państwo przy najpiękniejszym zachodzie słońca … gwarantujemy niezapomniany pobyt.

Nasz obiekt położony jest zaledwie 1,5 km od największego Parku Rozrywki w Polsce – Energylandia, a około 5 km od Rodzinnego Parku Rozrywki Zatorland w Zatorze.

Tramonto Apartments zlokalizowane jest w przepięknych okolicach Doliny Karpia, która należy do obszaru Natura 2000. Urokliwe stawy oraz las zachęcają do regeneracyjnych spacerów.  Miłośnicy jazdy na rowerze znajdą  również atrakcyjne trasy rowerowe.

Mówimy w języku angielskim i niemieckim!

tramon
jest wiele powodów by nas wybrać

Dlaczego my

64 miejsc noclegowych

W naszej ofercie znajdą Państwo 8 komfortowo wyposażonych apartamentów. Cztery z nich to apartamenty typu grande dwupokojowe dla 2-5 osób, które są idealne dla rodzin z dziećmi. Cztery pozostałe to apartamenty typu standard, które są przeznaczone dla 2-3 osób.

Wygodne i przytulne apartamenty

Każdy z apartamentów jest klimatyzowany, posiada własną łazienkę, aneks kuchenny oraz taras z widokiem na nasz urokliwy staw.  Dodatkowo w każdym pokoju znajdą Państwo: tv, wodę, kawę i herbatę, ekspres do kawy, kosmetyki hotelowe, suszarkę, komplet ręczników, koc. Dysponujemy dodatkowymi, mobilnymi łóżkami, łóżeczkami turystycznymi oraz krzesełkami do karmienia mniejszych dzieci.

Udogodnienia dla naszych gości

Na terenie naszego obiektu znajduje się również recepcja z możliwością zakupu biletów do Parku Rozrywki Energylandia w promocyjnych cenach, bezpłatny parking, monitoring, bezpłatne wifi,  system alarmowy, plac zabaw dla dzieci oraz mini bawialnia, grill, ogród. W recepcji można również zamówić śniadanie w formie bufetu -  za dodatkową opłatą.

Akceptujemy pobyt zwierząt

Akceptujemy również pobyt zwierząt -  za dodatkową opłatą.

Zarezerwuj swój nocleg!

+(48) 733 801 301